025

אז מה באמת מפריע לקריירה שלך להתקדם?

השעה 11:00 בבוקר, יצאת מפגישה עבודה עם הבוס שלך וכל מה שבא לך עכשיו זה לחזור למחשב שלך, להדפיס מכתב התפטרות, ולשלוח לו אותו במייל לתיבה עם העתק למחלקת כח אדם. הוא לא באמת מעריך אותך, אין לו מושג מה היכולות שלך, הוא רק מחפש מה עשית לא בסדר ואת המילים הטובות הוא שומר לעובדים האחרים שבצוות שתמיד משקיעים הרבה פחות ממך ואיכשהו מקבלים את כל ההערכה והקידום.  
החברים אומרים לך לא לקחת את זה כל כך אישית כי זו רק עבודה אבל זה ממש לא מרגיע אותך רגע לפני הפיצוץ. התסכול, הכעסים והמרמור על הפוטנציאל שלך שמתבזבז מתערבבים עם המחשבה שחייבים למצוא עבודה אחרת. אבל אין לך כח עוד פעם לעדכן את קורות החיים ולהתחיל לשלוח ולחכות לראיונות ומבחנים. 
 
אם הסיטואציה הזו מוכרת לך יכול להיות שמדובר באי התאמה נקודתית בינך לבין מקום העבודה שלך. אך אם התחושות האלו חוזרות על עצמן בכל תפקיד אליו נכנסת שווה לבדוק איך אפשר לפעול אחרת כדי לא להקלע שוב ושוב לדינמיקות הללו שסוגרות עליך ולא באמת נפתרות. 
 
למה אני מתכוונת? עפ”י מודל חכמת הפלונטר החיים שלנו הם מטבעם די פשוטים, אך, מסיבות שונות, אנחנו בוחרים לעיתים, בצורה לא מודעת, לסבך אותם שלא לצורך, ולפעול באופן שפוגע במטרות המוצהרות שהצבנו לעצמנו. לדוגמא, אחת מההתנהגויות היותר הרסניות שלנו נובעת מהנטיה לקחת דברים באופן אישי מדי ולהביא לעבודה הרבה מאוד אמוציות. מתוך כך אנחנו מקצינים מאוד את הסיטואציות שקורות לנו בעבודה לעיתים עד כדי משברים שבחלקם אינם הפיכים. 
 
אולי זה נשמע לך כמו התנהגות שאינה רציונלית אבל אנחנו כולנו אנשים עם רגשות וגם עם חולשות ולכן לא תמיד קל לנו לנטרל את הרגשות שלנו ולשים אותם ב”הולד”  בכדי לקבל החלטה מושכלת שקולה ורגועה.
 
אז מה עושים? הדבר הראשון זה מודעות. ברגע שאנחנו מודעים לכך שכדי להפסיק לדשדש ולהתחיל  להתקדם בקריירה אנחנו צריכים להפסיק לחפש את הסיבות בסביבה שלנו ולהתחיל לשנות את ההתנהלות שלנו בתוכה – דיינו, זה כבר חצי עבודה ומכאן הדרך תהיה כבר הרבה יותר קלה.
 
כעת, אחרי שאנחנו מוכנים לעשות את השינוי הזה, החדשות הטובות הן שזה באמת אפשרי ואין שום סיבה שלא נצליח בכך. אני מאמינה שיש לנו את הכלים להוציא את עצמנו מכל מצב אליו נקלענו וכל בעיה או קושי בו אנו נתקלים בחיינו יכולים להיות עבורנו קרש קפיצה והזדמנות לצמיחה.
 
אם גם לך יש תחושה שהקריירה שלך מדשדשת, אם לא טוב לך בעבודה או שקשה לך להתקבל למקומות העבודה שהיית רוצה, אני מכירה היטב את המצב שלך ואני מאמינה שאני יכולה לעזור לך.
 
אני רוצה להזמין אותך לפגישת מיקוד “חוכמת הפלונטר” בה אתן לך כלים פשוטים ומדוייקים לצאת מהפלונטרים והתסבוכות שבחייך ולהעלות את עצמך על מסלול הקידום וההצלחה.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!