025
איך לבחור מרצה לאימון תעסוקתי?

המלצות על מאמן תעסוקתי

הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות בכדי לבחור מרצה לאימון תעסוקתי הוא לנסות לקבל כמה שיותר המלצות וחוות דעת על מרצה\מאמן מסוים. פנו אל חברים או מכרים שאתם סומכים על דעתם, ואתם יודעים כי נעזרו בשירות של מאמן עסקי לאחרונה, ובקשו מהם המלצות על המאמן בו נעזרו. ההמלצות הללו יאפשרו לכם לדעת האם כדאי לבחור במאמן מסוים, או שמא עדיף לכם להתרחק ממנו ולחפש מאמן אחר, טוב ומוצלח יותר.

כמובן, חשוב לקבל המלצות וחוות דעת רק מאנשים שאתם מכירים וסומכים על שיקול הדעת שלהם, ולא מרשת האינטרנט או ממקורות אנונימיים שאין לכם מושג מי עומד מאחוריהם.

בחירת מאמן לסדרה של הרצאות

אם אתם בוחרים להעניק את האימון התעסוקתי כהעשרה לעובדים, או בתור חוג קבוצתי בקהילה שלכם, כדאי לבחור מרצה לאימון תעסוקתי עבור סדרה של הרצאות, ולא רק עבור הרצאה בודדת של שעה – שעתיים. סדרה שלמה של הרצאות בתחום תוכל לסייע לכל המשתתפים להפיק ממנה הרבה יותר וללמוד בצורה טובה יותר את כל הנושאים המועברים בהרצאה. בנוסף, יהיה להם מספיק זמן להתאמן בבית ולחזור אל ההרצאה הבאה עם רשמים וחוויות אותם יוכלו לחלוק עם כולם ולקבל סיוע מהמרצה כיצד להתמודד עם בעיות שחוו במהלך הניסיון ליישם את הנאמר בהרצאה.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!