025
אימון תעסוקתי לנשים – למצוא את הדרך הנכונה לחיים

התהליך להגשמת החלום, הוא תהליך לא פשוט ולכן, נשים אשר מעוניינות לעבור את התהליך הזה בצורה טובה ומוצלחת ולכבוש את המטרה בצורה הטובה ביותר, יכולות לקבל את הסיוע הטוב ביותר לכך בעזרת אימון תעסוקתי לנשים מקצועי ואיכותי אשר ישנה להן את צורת החשיבה וילמד אותן כיצד לפעול בצורה נכונה להגשמת המטרות שלהן, בכל מצב.

ללמוד ממאמנת עם ניסיון

סיגל קריטנשטיין מעניקה אימון תעסוקתי לנשים אשר נובע מתוך הניסיון שלה. היא לא רק מדברת, היא גם עושה. סיפור החיים שלה, המורכב משינוי של 180 מעלות שעשתה בקריירה, בעקבות פריצת דיסק, ממחיש כי מדובר במאמנת שיש מה ללמוד ממנה, אישה שכל העתיד שהיה פרוס לפניה נקטע ברגע אחד, והצליחה ליצור שינוי משמעותי ולבנות את עצמה אל עבר עתיד טוב יותר, בדיוק מאותו משבר. לכן, כל אישה שרוצה ליצור שינוי כזה, ורוצה לדעת כיצד למצות את אפשרויות התעסוקה שלה וכיצד לכבוש את הפסגות עליהן היא חולמת, צריכה לפנות לקבלת אימון תעסוקתי לנשים אצל סיגל.

לקחת כלים מעשיים להמשך הדרך

סדנאות אימון תעסוקתי לנשים של סיגל קריטנשטיין הינן סדנאות אשר מעניקות לא רק מידע תיאורטי, אלא גם כלים מעשיים חשובים מאוד אותם ניתן ליישם בחיי היום יום באופן מיידי. הכלים הללו מאפשרים לכל אחת אשר עוברת את הסדנה להתחיל באופן מיידי ביצירת השינוי בחיים שלה ולהתחיל לפסוע אל עבר המטרה בצורה בטוחה ונכונה.

אם גם אתם מחפשת אימון תעסוקתי לנשים מקצועי ואיכותי, כזה שיוביל אותך אל פריצת הדרך הגדולה עליה את חולמת, פני עוד היום סיגל קריטנשטיין והרשמי לסדנה מקצועית ואיכותית לשינוי מיידי ומוצלח בחיים.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!