025
בונים גשרים במקום לפעור תהומות

יוצאים לדרך חדשה!

כי אם “כל העולם כולו גשר צר מאד”, אז בוודאי שבמדינה אחת, צעירה ולא גדולה במיוחד, ישנן דרכים רבות לחבר ולגשר במקום לפלג ולהרחיק. 

וגם בימים שנראה כי הפערים הולכים וגדלים, והכעס מתעורר על כיוונים כאלה ואחרים שנקבעים שם למעלה בחלונות השלטון הגבוהים, אסור לנו לשכוח שמדינה, כל מדינה, מורכבת מסך כל האנשים שחיים בה, ולנו, לאנשים “הקטנים”, לנו הכוח לשנות ולתת את הטון.

כשנבחר לצמצם את התהומות ולבנות מעליהן גשרים, נגלה שגם אם כל אחד נשאר בצד שלו, זה בסדר. זה בסדר להחזיק בעמדות שונות, אמונות אחרות וצורות חיים מגוונות. מה שחשוב כדי לשמור על חיים טובים ונעימים עבור כל מי שחי כאן, הוא שבין כל הזרמים והתפיסות יחברו גשרים.

וכשיש גשרים אנחנו יכולים לבחור – להישאר במקום שלנו, ולקבל במאור פנים את מי שחוצה את הגשר ועובר אלינו, להיפגש עם האחר באמצע הגשר, ואולי בכלל נרצה לפעמים לחצות בעצמנו את הגשר לביקור בצד השני, אצל האחר שדרך חייו שונה לגמרי משלנו, אבל טובה לא פחות.

גשר או תהום – הבחירה בידיים שלנו. בחירה בין להתבצר בעמדות ובדעות שלנו, תוך אמונה שהן ורק הן הנכונות והצודקות, או לבנות גשרים לתפיסות ואמונות אחרות ולהיפתח לנקודות מבט נוספות שיכולות להעשיר את עולמנו ולהוביל אותנו למקומות אליהם לא היינו מגיעים בדרך אחרת.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

a7d0

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!