025
האור שבתוכנו

האור בחיינו ,לעיתים תלוי אך ורק בנו.כיצד נכניס אור לחיינו ?

כיצד נגרום לעצמנו שתוצת אש הלהבה הגדולה שלנו האש של ההצלחה.האש הגדולה של הזוגיות הנכונה.האש של הקריירה המתאימה עבורנו האש של מימוש העצמי שלנו.

התשוקה ללהבה ,שתוצת שוב בחיינו.תלוי במספר פרמטרים אבל על מנת להתחיל ..על מנת ,ליצור אור בחיינו בליבנואנו לעיתים צריכים לעשות צעד.הצעד הוא מפחיד, ומרעידאבל אם אנו רוצים להתקדםנתחיל מצעד קטן ומדוד,,

,תקשיבו ללב שלכן כמה אור חסר לכם ובאיזה דרגה ,אתן רוצות להדליק אותה.

אולי האור הקטן ,מספיק לכם כרגע ואתם מסתפקים בו.חשבו ,האם אותו אור שיכנס אליכן כרגע ,יעזור לכם לאיזון בחיים , לשמחה , לאהבה, למימוש עצמי.

אבל על מנת להגיע לאור ,אתם צריכים לעזור לו,אתן צריכות לאזור אומץ ,ולעשות גם את המאמץ.מאמץ קטן ואת השאר אלווה אתכם בדרך החדשה עבורכם

 
חשוב לי להגיד לך, גם מנסיוני האישי, אפשר לשנות את דפוסי ההתנהגות ובהמשך לכך לשנות את כל המציאות במהירות ובעוצמה שעשויה להפתיע אותך. יחד עם זאת, השינוי לא קורה מעצמו, רק בגלל שאנחנו רוצים ומחכים שהוא יקרה. שינוי הוא תמיד תוצאה של עבודה, נחישות והתמדה ובהרבה מקרים ההדרכה והתמיכה שאנו מקבלים בתהליך, הן המכוונות וממקדות אותנו לעשייה הנכונה והמזכירות לנו שאנו מסוגלים לעשות זאת.   
 
אז אם אין לך זוגיות או שיש לך זוגיות שלא טוב לך בתוכה אני רוצה להזמין אותך להרצאת “חוכמת הפלונטר” בה אתן לך כלים פשוטים ומדוייקים למצוא את הדרך אל הזוגיות והאהבה שעליהן חלמת.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!