025
האם לכעסים שבתוכנו יש תרופות פלא ?

תחשבו על זה, אילו הייתה תרופת קסם שאותה היינו שותים ולעולם לא כועסים, לא צועקים, לא רבים ולא מרימים קול.האם הייתם שותים אותה?  ברור שכן!   גם אני אלא מה?!.

כנראה שבכוונה אל הומצאה תרופה כזו כי הכעסים המתרחשים בחיינו קורים מסיבה מסוימת , כל אחד וסיבותיו.

הכעסים יכולים לפרוץ בעקבות אירוע חד פעמי המתרחש בחיינו , האירוע היה חד פעמי , אבל את הכעס אנו סוחבים לאורך שנים . ואז הכעס הופך לסוג של מעמסה או אולי טינה על מישהו שקרוב לוודאי כבר שכח אותנו .

לעיתים ישנם כעסים הנגרמים בעבודה עקב חוסר הסכמה עם אחד העובדים או עם הבוס ואנו לא מסוגלים להגיב מפני שאין לנו את היכולת או את האומץ לעמוד על דעתנו או אולי כי אנו חוששים שאנו לא מספיק טובים.

כעס יכול להתפרץ בכל מקום ובלי סיבה מיוחדת, אם למשל ישבנו בטעות בבית קולנוע על מקום של מישהו אחר והוא חטף קריזה בלתי נשלטת , אתם פשוט – הייתם שם במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון…

כעס לעיתים מתרחש בין בני זוג- לעיתים אנו הנשים לא מבינות את הגברים כי אתם זוכרים “גברים מנגה נשים ממאדים”. פעמים רבות מדי אנו לא על אותו גל ואז- בום טראח – פיצוצ.

הפתרון לכעס טמון בנו- ואנו לעיתים חייבם לעבור תהליך עם עצמנו כדי לגלות את עצמנו, כדי להיות טובים יותר , חזקים יותר ומאושרים יותר.

החליפו את הכעסים בשמחה ודאגו ליצור רק שפע . כי שפע יש בשפע. רק צריך לדעת לקטוף אותו ולהיות תמיד עם עיניים פקוחות.

 אשמח לעזור לכם להתיר את הכעסים ולהדריך אתכם איך לתעל את האנרגיות לפעולות נכונות ומועילות עבורכם. 

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!