025
החשיבות הגדולה של אימון תעסוקתי לאקדמאים

הכנה מקצועית לבניית הקריירה

כל אקדמאי אשר כבר ניסה להתחיל ולהשתלב בעולם העבודה יודע כי לא מדובר בתהליך פשוט כלל וכלל בכדי למצוא עבודה עליו בשלב הראשון קודם כל להתאמץ מאוד ולבחון עשרות מקומות שונים אשר שיצליח למצוא את ה שמתאים לכישורים שלו. הבעיה היא שגם כשכבר נמצא המקום המתאים, אקדמאים רבים לא מצליחים לעבור את שלבי הראיונות בצורה טובה ורבים מהם בכלל לא מצליחים להביע את עצמם ואת היתרון שהם יכולים להביא אל התפקיד, מה שמרחיק מהם את העבודה עליה חלמו בצורה משמעותית מאוד.

סיוע בבניית הקריירה

גם לאחר שכבר נמצא מקום עבודה, והתקבלתם אליו, העבודה לא נגמרה. בכדי להגיע אל התפקיד עליו אתם חולמים עליכם להמשיך בבניית הקריירה שלכם בצורה אינטנסיבית מאוד בכל יום ויום מחדש, ובכך אימון תעסוקתי לאקדמאים יכול לסייע לכם. בעזרת האימון הזה תוכלו לדעת כיצד לקדם את עצמכם במקום העבודה בו אתם נמצאים וכיצד להעניק לעצמכם יתרונות חשובים אשר יהפכו אתכם לבלתי ניתנים להחלפה ולנכס חשוב למקום העבודה, מה שיאפשר לכם להתמקח על שכר, תנאים או כל דבר אחר בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר קלה.

התנהלות מקצועית יותר

עוד דבר חשוב שילמד אתכם אימון תעסוקתי לאקדמאים הוא כיצד להתנהל בצורה מקצועית יותר במקום העבודה, התנהלות אשר לא רק תחזק את המעמד שלכם במקום בו אתם נמצאים אלא גם תסייע לכם לבנות מוניטין שיעזור לכם בעתיד וגם במקומו אחרים במידה ותרצו לעבור עליהם.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!