025

הכוונה תעסוקתית לנשים – מדוע זה כל כך חשוב?

איך לבחור מרצה לאימון תעסוקתי?

אין ספק כי לפתח קריירה בתור אישה זהו דבר מאתגר מאוד, במיוחד אם את גם אמא. נשים רבות מוצאות את עצמן מול אפשרויות תעסוקה מוגבלות ולא יודעות כיצד לפרוץ את הדרך ולהשתלב במקום בו הן רוצות להיות. 

במיוחד עבור נשים אלו, פותחה סדנת הכוונה תעסוקתית לנשים על ידי סיגל קריטנשטיין, סדנה אשר מסייעת לכל אישה למצוא את מקומה בעולם התעסוקה בצורה הרבה יותר טובה ומסייעת לה לממש את מלוא הפוטנציאל שלה בצורה הטובה ביותר, דבר שיביא אותה לעתיד תעסוקתי מזהיר העונה על הציפיות והדרישות האישיות שלה. כמובן, מדובר בהליך לא פשוט, אך כשעוברים אותו עם אשת מקצוע הוא הופך להיות הרבה יותר קל והרבה יותר מוצלח.

איך לפתוח דלתות בקלות רבה?

נשים רבות נמצאות במצב בו הן חשות כי כל הדלתות סגורות בפניהן, במצב בו נראה כי אין להן לאן להתקדם, וכי אין להן שום ברירה אלא להישאר באותו מקום בו היו עד היום, אך הדבר אינו נכון כלל וכלל. בעזרת הכוונה תעסוקתית לנשים מקצועית, יכולה כל אישה ללמוד כיצד לפתוח את כל הדלתות בקלות וכיצד לסלול את הדרך אל עבר העתיד עליו היא חולמת, בין כל המכשולים אשר נמצאים באותה דרך. סיגל קריטנשטיין מלמדת את הנשים בסדנאות שלה כיצד להתמודד בצורה נכונה מול כל משבר, וכיצד לא להישבר מכל קושי או כישלון זמני, אלא לקחת את אותו קושי וממנו ליצור נקודת פתיחה להתחלה חדשה ומוצלחת יותר.

לזהות את התחום שמתאים לך

פעמים רבות אנו בוחרים תחום תעסוקתי לפי יוקרה, גובה השכר ונתונים דומים לאלה, במקום לבחור את התחום שבאמת מתאים לנו. נשים רבות נמצאות בעבודה שהן אינן אוהבות, רק בגלל המשכורת, והופכות למתוסכלות יותר ויותר בכל יום שעובר. הכוונה תעסוקתית לנשים מאפשרת לכל משתתפת לזהות את המקום שבאמת מתאים לה ולדעת כיצד לפתח את עצמה בתחום אותו היא אוהבת, על מנת שגם תצליח להרוויח את הסכומים אליהם היא שואפת – השילוב המושלם מכולם.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!