025
העצמה אישית זוהי דרך מצמיחה ומגדילה אותנו כל פעם מחדש

טוב בשבט זהו חג מרנין ומיוחד עבור המבוגרים ועבור הילדים. זהו חג של צמיחה ופריחה, חג שבו הטבע גדל ומתפתח ויש בו חיות והתקדמות.

 כולנו שמחים להיות שותפים לחוויה המרנינה הזו ואנו חוגגים ועושים סעודת מתוקים ומודים על כל הפירות שנתנו לנו, על הצמיחה המדהימה ועל הטבע שאנו נושמים כל בוקר כשאנו קמים ומתחילים יום חדש. זה מפיח בנו חיים ונותן לנו כוח להמשיך את היום.

 אבל מה אתנו?? לעיתים אנו שוכחים את עצמנו ומתמקדים באחר.  אז נכון שהטבע והצמחייה והירוק זה חלק מעצמנו, ויש האומרים שהצמחייה הירוקה חשובה לנפש האדם ומעניקה לו כוח ועוצמה.  אבל אסור לנו נשכח את עצמנו. אנו צריכים גם להודות על עצם קיומנו ועל כך שאנו קמים כל בוקר, פותחים עיניים ויוצאים לחיים לדרך חדשה.

 כל יום זהו דרך חדשה עבורנו, כל יום אנו משיגים משהו, או שלא, אבל זה כבר תלוי בנו. ההתפתחות והצמיחה שלנו תלויה בנו. כדי שאנו נתקדם וננסה להשיג דברים חשובים בחיינו כמו מטרות שלא הספקנו להשיג, הגשמת חלומות ועוד, אנו צריכים לעבור את מחסום הפחד שבנו, לנפץ אותו על מנת לצמוח ולהתפתח. זה חלק מהתהליך הצמיחה שבנו. ברגע שנלמד לנפץ את המחסומים שבנו נוכל לגדול, לצמוח ולהתפתח ולהשיג כל מטרה בחיינו.

 כל בוקר שנתעורר ונראה את הצמחייה מול חלון ביתנו נזכור שהטבע מתעורר וגם אנו התעוררנו לבוקר חדש ומקסים והיום אנו שוב נצמח מחוויה חדשה שנעבור, חוויה שתעצים אותנו ותביא אותנו למקומות מופלאים וקסומים.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!