025
לא זה לא !

כדי לכבוש יעדים צריך לעתים לעבור בדרך קשה ונפתלת. כולנו מכירות את האמת הפשוטה הזו מחיי היומיום. והנה, היעד הזה, שנדמה שהוא החשוב מכל – חיזוק מעמדן של נשים בחברה וחתירה אל שוויון זכויות מלא – כרוך בכל כך הרבה כאב של נשים רבות מספור שסבלו במהלך חייהן מהטרדות מיניות מצד אחד, והתנגדות רבה וגדולה בקרב אלה החוששים מרוחות השינוי המנשבות בעוצמה.

 

וכמו תמיד, כעוצמת הכאב המשתחרר, כגודל המשא שנשים בוחרות להוריד מעל כתפיהן, כך הופכת ההקלה לרבה, משמעותית ובעלת ערך. המאבק לשמוע ולהישמע, הוא אבן דרך חשובה במאבק על עיצובה של חברה בה מתקיים שוויון זכויות מלא בין גברים ונשים.

 

אם בעבר התבססה נורמה של בושה והסתרה, הרי שהיום נשים עומדות בצורה איתנה מול קולות מאשימים ומסרבות להשתקה. הצפתו של הנושא אל תוך השיח הציבורי מאותתת לכולם שתם עידן. נשים אינן עוד מושא להחפצה והטרדות. לנשים יש את הזכות הבסיסית והכח לומר: “לא!”. ולא זה תמיד לא!

 

ומהשינוי הנפלא הזה אנחנו יכולות ללמוד הרבה ולהשליך גם לתחומים אחרים בחיינו. כי אם יש משהו שהגל הזה ששוטף אותנו מוכיח, זה שבזכות רצון ונחישות אפשר לשנות גם את מה שנראה כמו המחסום הכי גדול. גם סלע איתן יכול להתפורר אל מול גלים גדולים, ואין כמו כוח רצון לחולל סערות ולעורר צונאמי עוצמתי.

 

אז כשאנחנו מרגישות לפעמים קצת חלשות, או אובדות, או לכודות בתוך פלונטרים שנראים כבלתי ניתנים להתרה, בואו נזכור: אין מחסום בלתי עביר, ואין דבר כזה שאין דבר כזה. כי לא משנה מה הנושא שעומד על הפרק: שינוי חברתי עצום, שינוי קטן ביחסים האישיים, הסבת קריירה, מציאת זוגיות או שבירת דפוסי חשיבה מגבילים: אם אנחנו יכולות לדמיין את זה, אנחנו בוודאי יכולות לעשות את זה.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!