025
להפסיק “ללכת לעבודה” ולהתחיל “ללכת לעבוד” החיים שלנו כנשים חזקות ושאפתניות וכוח מעצים ומחזק

להפסיק "ללכת לעבודה" ולהתחיל "ללכת לעבוד"

החיים שלנו כנשים חזקות ושאפתניות עשויים להיות מאתגרים ביותר: להיות אמא נוכחת עבור הילדים, לטפח את הזוגיות ולנהל קריירה מספקת. לא פלא שרבות נאלצות להתפשר על אחד המרכיבים בחייהן – פעמים רבות זו העבודה

כשאנחנו רוצות להספיק הכל, ולעשות את זה בצורה הכי טובה שאפשר, אנחנו שוב ושוב מגלות שזה כמו ניסיון להתכסות בשמיכה קצרה מידי: איך שלא ננסה, יישאר חלק חשוף שלא יקבל כיסוי מספיק.

לעתים קרובות התחושה היא שהילדים משלמים את המחיר, מה שגורם לרבות להתפשר בנושא העבודה ולהישאר בעבודה לא מספקת, לא מתגמלת ולא מתאימה לנו. ככה נוצרים פלונטרים.

אבל האמת היא שזה אינו מצב שהוא מחויב המציאות. אפשר בהחלט למצוא את שביל הזהב שמאפשר לנו לתפקד בצורה מיטבית בחזיתות השונות של חיינו.

אם נתבונן בדברים נכוחה, נגלה שצבירת תסכול ותחושה של אי-הגשמה לא באמת תורמת לאיש בחיינו, גם לא לילדים. דווקא היכולת להיות מסופקת ושמחה, ממוקדת בהשגת תחושת העצמה וערך, יכולת זו היא שעושה אותנו גם אמהות טובות יותר. כשיש לנו מקום בחיים גם לעצמנו, לכישורים שלנו ולתשוקות שלנו, אנו שמחות יותר ומכאן גם מכילות וסבלניות אל מול אתגרי גידול הילדים.

כנשים וכאמהות, אסור לנו לוותר על הרצון לקריירה וסיפוק מקצועי. עלינו ליצור לנו חיים בהם אנחנו קמות כל יום תוך ציפייה לעשייה ויצירה כשאנחנו “הולכות לעבוד”, ולא להיגרר חסרות מוטיבציה מיום ליום כשאנחנו פשוט “הולכות לעבודה”, תוך ציפייה משועממת לסיום היום רק כדי להגיע הביתה ולהתחיל משמרת שנייה כאמא במשרה מלאה.

עכשיו, כשעונת החופשות בעיצומה, רגע לפני שאת חוזרת לשגרה, זה הזמן לקבל החלטה. האם להישאר במסלול המוכר שיש בו נוחות ופשרה, או לצאת לדרך חדשה. זה קצת דומה לבילוי של קיץ בבריכה: את יכולה להשתכשך במים הרדודים – הם בטוחים והקרקעית שם ברורה, אבל גם צפוף ורועש. אבל יש לך גם אפשרות לנשום עמוק ולקפוץ למים הקרירים, שם הקרקעית עמוקה ושם גם טמונה הבטחה להתחלות חדשות.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!