025
למצוא אהבה ולשמור על זוגיות
זוגיות… לפעמים נדמה שלכל העולם, או לפחות לרובו, יש זוגיות מאושרת, אהבה ומשפחה. ולך, שכל כך רוצה, ומחכה ומנסה, זה פשוט לא קורה והזמן שעובר בוודאי לא הופך את זה ליותר קל בשבילך…
אולי היו לך קשרים ואפילו משמעותיים וארוכים, אבל איכשהו בסוף תמיד היה שם משהו שלא עבד בינכם ותמיד התחושה הכואבת והמתסכלת ששוב זה לא היה “זה”, והקשר לא הגיע למקום שרצית
או שאולי יש לך זוגיות, אבל לא טוב לך בתוכה, ומי כמוך לדעת שלהרגיש לבד בתוך זוגיות זה כל הזמן לקוות, להתאכזב ולהפגע, ולשאול את עצמך שאלות לא קלות שהתשובות אליהן אולי מפחידות אותך.
 
אז מהי אותה נוסחא למציאת ה”אחד” או “האחת”? מדוע יש אנשים שאף פעם לא היו לבד יותר מתקופה קצרה ויש כאלו שלא מצליחים למצוא אהבה אמיתית למרות שהם מוכנים לעשות בשבילה הכל? ואיך אפשר להציל את מערכת היחסים שכבר יש לך, להפסיק לריב, לכעוס ולהתווכח ולחזור להיות חברים טובים שתומכים זה בזה ואוהבים אחד את השני?
 
הדבר הראשון שחשוב להבין הוא שלכל אחד מאיתנו יש “חבילה”. ובחבילה הזו יש מטען של “כל טוב:” פחדים, חששות, תסכולים, חסכים, תקוות, הצלחות, כשלונות, מחסומים, אמונות, חלומות ועוד. המטען הזה מלווה אותנו ומשפיע על כל מה שאנחנו חושבים, מרגישים ועושים ובתוך קשר זוגי, המטען הוא כפול ובהתאם לכך –  כפולה גם המורכבות. לדוגמא: מי שגדל בבית ביקורתי, בו שום דבר שעשה לא היה אף פעם מספיק טוב עבור הוריו, עלול להפוך למבוגר ביקורתי הפוסל את בנות הזוג שהוא פוגש, פעם אחר פעם אחר פעם, ובכך הוא לא מאפשר לקשרים החדשים שבינהם להתפתח. דוגמא נוספת: צעירה שגדלה בבית בו האב לא היה זמין רגשית עבורה, עלולה לשכפל את המודל היחיד המוכר לה ולחפש, באופן לא מודע, בני זוג שיתנכרו אליה ויפגעו בה בכל פעם מחדש.  

אז מה ניתן לעשות?

אפשר לשנות את הדפוסים האלו, תמיד, בכל גיל ובכל שלב, כי יש לנו את האפשרות וגם את היכולת, זה רק עניין של החלטה שנמצאת לגמרי בידיים שלנו. 
איך עושים את זה? קודם כל מחליטים שאנחנו מוכנים להשתנות ומוכנים גם להתאמץ בשביל זה. זה הבסיס שמשם יוצאים לדרך ובלי שנעשה את זה  – זה פשוט לא יעבוד.

קיבלת החלטה כזו?

מצויין, עכשיו אפשר להתחיל בשינוי, וכמו כל שינוי – זה תהליך פנימי, עמוק ולא בהכרח קל וקצר. אבל המסע הזה ילמד אותך המון דברים טובים על עצמך ועל היכולות שלך, והוא יכול להפוך לנקודת הפריצה המשמעותית ביותר בחיים שלך ולהיות ההזדמנות הגדולה ביותר שקיבלת.
 
חשוב לי להגיד לך, גם מנסיוני האישי, אפשר לשנות את דפוסי ההתנהגות ובהמשך לכך לשנות את כל המציאות במהירות ובעוצמה שעשויה להפתיע אותך. יחד עם זאת, השינוי לא קורה מעצמו, רק בגלל שאנחנו רוצים ומחכים שהוא יקרה. שינוי הוא תמיד תוצאה של עבודה, נחישות והתמדה ובהרבה מקרים ההדרכה והתמיכה שאנו מקבלים בתהליך, הן המכוונות וממקדות אותנו לעשייה הנכונה והמזכירות לנו שאנו מסוגלים לעשות זאת.   
 
אז אם אין לך זוגיות או שיש לך זוגיות שלא טוב לך בתוכה אני רוצה להזמין אותך להרצאת “חוכמת הפלונטר” בה אתן לך כלים פשוטים ומדוייקים למצוא את הדרך אל הזוגיות והאהבה שעליהן חלמת.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!