025
נפרדנו כך

“אבל כך אני רגילה”, אנחנו אומרות לעצמנו פעמים רבות. הרגלים ישנים יכולים להיות נוחים וחמימים כמו חולצת טריקו נושנה ואהובה איתה אנחנו מעדיפות לישון. הבד מהוהה וקצת מתפורר, הצבע דהוי, פה ושם יש כבר חורים קטנים, אבל אנחנו כבר רגילות למגע המוכר ולריח שלה ומתקשות להיפרד ממנה.  כשמדובר בחולצת שינה – זה אכן כיף ונחמד, אבל כאשר אלה הרגלים ישנים בהם אנחנו דבקות בלי לבדוק אם הם עדיין נכונים לנו – כאן עלולה להיווצר בעיה, או אפילו פלונטר.  תחילתה של שנה חדשה היא הזדמנות מצוינת לבדיקת מערך ההרגלים שלנו.

פעמים רבות גורמים חיצוניים כמו שינויים בלוח השנה מעניקים לנו את הכח המניע לייצר דחיפה ליישום שינויים פנימיים. זה הזמן לשאול את עצמנו אילו הרגלים עדיין משרתים אותנו ואת המטרות שלנו, ואילו מציבים לנו מכשולים ומעמידים בפנינו משוכות מיותרות. תהליכים של העצמה אישית וחיזוק הביטחון העצמי מתחילים תמיד בצעדים קטנים, וככל שהפלונטר הולך ומשתחרר כך גדלה התנופה שאנו צוברות. אז רגע לפני שהשנה מסתיימת הביטי לאחור, היפרדי לשלום מהרגלים שמביאים לתקיעות בחייך ופתחי צוהר להתחלות חדשות.

זה עניין של החלטה; אפשר וצריך לקום בבוקר עם תחושה רעננה של שינוי וצמיחה. אימון אישי יכול להיות הצעד הראשון בדרך חדשה. ואל דאגה – החולצה הישנה והרכה תמיד תחכה לך שם בסוף היום…  

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!