025

על קיץ, אושר והתקדמות אישית

כבר קיץ. מרגישים את מזג האוויר החם, איתו מגיע הרצון המידי ללכת לים ולבריכה, להתפנק מפירות קיץ עסיסיים, ארטיקים, מטקות, צבעים עזים, שמש… לטעום מטעמו המתוק של החופש. לעתים זו חופשת קיץ קצרה, אשר מנוצלת עבור נופש בארץ או בחו”ל, עם חברים טובים, עם המשפחה, עם קרובינו ועם אהובינו. איכשהו, ‘קיץ’ תמיד מצייר אצלנו תמונה נעימה עם הרבה הנאה ואושר.

אבל הקיץ הזה את לא מאושרת. הבנת את זה אחרי השופינג השלישי, אחרי ערב לא מוצלח בבר בו שמעת איך ההוא מתחתן עם ההיא, ואיך החברה הכי טובה מצאה את עבודת חלומותיה, ואיכשהו נראה שהעולם מתקדם אבל את נשארת מאחור. תקועה בפלונטר לא ברור. מסיבה כלשהי, העסק שהקמת במו ידך ועמלת עליו כל כך הרבה – לא מתקדם ליעד הבא. הרגשת שכמוהו גם את, תקועה במקום, קצת אבודה. כדי להעביר את התחושה, ניסית לפנק את עצמך – קצת קניות, בגדים חדשים, תכשיט חדש. או שהלכת לגלידריה האהובה עליך. או שהורדת עוד שוט…

נשמע טוב, נכון? נשמע שזהו! הבעיה נפתרה, ואחרי כל זה את בטוח תהיי מאושרת.

.

..או שלא?
אם נחלק את האושר בחיים לשני סוגים: אושר “לטווח קצר” ואושר “לטווח ארוך”, נראה שפינוקים כמו שוקולד, אלכוהול, ערב בירה, בינג’ מול הטלוויזיה ורענון של ארון הבגדים בהחלט מספקים תחושה טובה, אבל רק לרגע. ההתרגשות מהעגילים החדשים שקנית כפי הנראה תפוג בעוד 3 ימים. לעומת זאת, זוגיות טובה ויציבה, סביבה עוטפת של חברים ומשפחה, קריירה משגשגת, עסק מצליח, הפרויקט שתמיד חלמת עליו… – כל אלו יביאו לנו אושר אמיתי, לטווח ארוך. אושר שלוקח הרבה זמן לבנות, ובהתאם, הוא גם יחזיק להרבה מאוד זמן.

דמייני את עצמך בעוד 10 שנים מעכשיו – בעלת העסק שתמיד רצית. לא עסק מדשדש שבקושי סוגר את החודש, אלא עסק משגשג שמתרחב לעוד תחומים, תחומים שתמיד היו יעד נוסף בשבילך. דמייני את עצמך לאט לאט כובשת את יעדיך. מתפתחת ומתעצמת.
ברגע שתשיגי אותה במציאות, ההרגשה הזו לא תפוג בעוד 3 ימים. תמיד כשתביטי לאחור על ההישגים שלך תתמלאי בהרגשה הזו.

הישגים מעניקים לנו משמעות ומוסיפים לנו ערך בחיים, ולכן הם נותנים לנו אושר אמיתי. גם ערב בירה מול הטלוויזיה או לפנק את עצמך בגלידה האהובה עליך זה חשוב ביותר! אבל זה פינוק, ולמרות שלגמרי מגיע לעצמנו פינוק מדי פעם, חשוב לזכור שהוא לא תחליף לאושר, ולא שם מצויה המשמעות שאת מחפשת.
הקיץ הזה מגיע לך להיות מאושרת. להיות מאושרת באמת.
בשביל זה את צריכה להבטיח לעצמך שהקיץ הזה את לוקחת את עצמך בידיים, ומתחילה להתניע את התהליך שיקדם אותך ברמה האישית ושיעניק לך אושר אמיתי. התהליך שיוציא אותך מהתסבוך וממה שמונע ממך להתקדם, ושיקח את העסק שלך צעד אחד קדימה לעבר ההצלחה.

כל צעד לעבר ההכוונה הנכונה והמקצועית שתסייע לך ולקריירה העסקית שלך, גם אם הוא נראה קטן וחסר חשיבות, יניב פירות בעתיד ויהיה מאוד משמעותי. לעולם לא ניתן לדעת מה קליק אחד יכול לעשות ולאיזה מסע הוא יקח אותך.
הבטחת לעצמך שהקיץ הזה תצאי מהפלונטר.
אז מה את אומרת, מוכנה לחוות קיץ מאושר?
מוכנה להושיט יד לעצמך?

כי מגיע לך את הטוב ביותר!

 

 

לקבלת טיפים ומידע נוסף  השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך

המדריך בדרך אליך!