a7d0
חוכמת הפלונטר – שיטה להתפתחות וצמיחה ממשברים להצלחות
זה יבוא מבפנים, שלם, בטוח ורגוע –  להגשים ולפרוץ דרך בחיים, בקריירה וביחסים

אימון אישי והעצמה אישית לנשים

שלום לך, אני שמחה שהגעת לאתר שלי.

אני סיגל קריטנשטיין, מאמנת אישית לנשים, מרצה, יזמית, מנחת סדנאות העצמה אישית לנשים, מעניקה אימון תעסוקתי וסיוע במציאת תעסוקה, מומחית ליציאה מפלונטרים ותסבוכות.

מכירה את התחושה הזאת, שמשהו בחיים תקוע, ושבמקום להתקדם, את מסתובבת סביב עצמך במעגלים ולא מצליחה לשבור את הדפוס ולהתחיל לנוע קדימה? אני מניחה שאם הגעת לכאן, אז התשובה היא משהו כמו – “כן. זה בדיוק אני שאני מרגישה. ונמאס לי להרגיש כך. אני רוצה שינוי!”

ובכן… את במקום הנכון! אלו בדיוק המצבים בהם אני יודעת לטפל ולעזור, אחרי שהייתי במקום הזה בעצמי, ובמשך שנים רבות.

08f2b

איך הגעתי להעצמה אישית, הכל בזכות קופסא קטנה...

אומרים שכדי לחולל שינוי משמעותי צריך לחשוב מחוץ לקופסא, אבל מי ידע שנקודת המפנה שלי תתחיל בקופסא קטנה שתהפוך לי את החיים

לפני כשמונה שנים הייתי בעיצומם של לימודי משפטים. חלמתי על קריירה כעורכת דין, כמו רבים מבני משפחתי. לפרנסתי עבדתי בפרקליטות, ההתמחות שרציתי כבר היתה מובטחת לי והעתיד נראה ורוד ומזהיר. אבל לגורל היו תוכניות אחרות בשבילי. יום אחד, ברגע אחד, התנפץ הכל.

אותו יום התחיל כמו כל יום שגרתי בעבודה. כשנזקקתי למסמך מסוים ירדתי לארכיב, שם ביקשו חברים שאעזור להם בנשיאת ארגזים. זה קרה כשהרמתי את הארגז השני. מכיוון הגב נשמע ‘קנאק’ קטן, אך אני לא ייחסתי לו חשיבות והמשכתי לעבוד. כעבור שבוע כבר כאב לי כל הגוף וכל פעולה, ולו הקטנה ביותר כמו שריכת הנעליים, הפכה למשימה בלתי אפשרית.

חלפו שבועיים נוספים. המצב לא השתפר ואף החמיר. החיים קיבלו תפנית של 180 מעלות, ולא לטובה. חלום ההתמחות נדחה לזמן בלתי ידוע. בילויים מחוץ לבית לא באו בחשבון. את הלימודים והמבחנים סיימתי “על ארבע”, תרתי משמע.

ההתמחות בעריכת דין הוחלפה בהתמחות חדשה – רביצה במיטה ותרגול מסיבי של רחמים עצמיים…

מפריצת דיסק לפריצת דרך

ולמרות הכל, ועם כל הקושי, משהו בי ידע שכל מה שאירע, לא קרה במקרה. אחרי שבכיתי נהרות של דמעות, נטלתי ים של משככי כאבים ונסחפתי על גבי נחשולי רחמים עצמיים, ידעתי שאני הולכת להפוך את הפציעה הזו למתנה הגדולה ביותר של חיי, ועומדת לצאת ממנה מחוזקת ומחושלת אל מקום טוב יותר.

יצאתי למסע של שיקום פיזי ורגשי. במהלך הדרך עברתי תהליכים מאוד משמעותיים שהבהירו לי היטב מה אני באמת רוצה לעשות בחיי. חזרתי להאמין בעצמי תוך הכרה שאני יכולה להשיג כל מטרה שאציב לעצמי.

המקרה, או הגורל, הוביל אותי להרצאה מאלפת של מאמנת אישית וכך נפתח לי צוהר אל עולם חדש ומרגש – מודעות עצמית. יצאתי מהמפגש כשאני יודעת שעליי להפיץ את הבשורה וכך נבט בי הרעיון למה שהפך בהמשך ל-“ערב חוויתי עם סיגי”- בית חם, מחבק ושמח למאות אנשים שהתעניינו בהתפתחות אישית.

כך רתמתי למען אחרים את חוויות הצמיחה שעברתי בתקופה הקשה בחיי. התחלתי בהעברת סדנאות העצמה אישית לנשים, פיתחתי סדרת הרצאות וסדנאות העצמה נשית והתחלתי לעסוק באימון אישי לנשים. הדגש בסדנאות היה על מתן כלים פשוטים ופרקטיים שניתן ליישם בחיים באופן מיידי וממשי.

היום אני מאמנת אישית לנשים. אני ממשיכה ללוות אנשים להשגת שינוי בחייהם, מעניקה אימון אישי ועסקי לנשים, הכולל הכוונה תעסוקתית, ומעבירה הרצאות וסדנאות העצמה נשית. שיטת העבודה שלי מתבססת על המודל הייחודי של חוכמת הפלונטרשפיתחתי מתוך ניסיוני האישי ועבודתי המקצועית.

אני מזמינה אותך לקרוא עוד ולהכיר את שיטת “חכמת הפלונטר“. אשמח ללוות גם אותך בדרכך אל היציאה מהקופסא ופריצת הדרך שלך.

לקביעת פגישת היכרות אנא השאירי פרטים:

הרשמה לניוזלטר

נא מלא פרטים

מדריך מיוחד במתנה

7 מפתחות הקסם שהופכים כל פלונטר לפריצת דרך

הרשמ/י והמדריך כבר בדרך אליך